Promocja dnia!

 

Półautomaty do produkcji gąsiorów dużych 

Półautomaty do produkcji gąsiorów małych  

0% prowizji 

0% odsetek

Możliwość zakupu  w/w maszyn   na okres dwunastu rat, bez odsetek i prowizji

Promocja ważna do 29 lutego 2012r.

 

 

 

O firmieAZBI® Powsatała w 1994 roku jako Spółka Cywilna, której założycielami są Anna i Zbigniew Mączyńscy. Zalążkiem firmy stał się bezpośredni import pokryć dachowych oraz akcesoriów ze Szwecji. Firma powstała na bazie współpracy ze szwedzką firmą PROFILPLAT.

 

 

W rok po powstaniu w myśl za idącą sprzedażą firma nasza wyspecjalizowała się w montażu pokryć dachowych z blach dachówkopodobnych rozwinęliśmy i unowocześniliśmy park urządzeń do montażu pokryć dachowych.

 

 

Od roku 1999 trwały prace nad wdrożeniem do produkcji prototypu automatu do tłoczenia gąsiorów kalenicowych, do którego wsadem były blachy o formacie 400 mm x 2000 mm pozyskiwane z ogólnodostępnych standardowych arkuszy. Opracowano własny system elektromechaniczny do utrzymywania w bardzo krótkiej linii technologicznej tak krótkiego wsadu.

 

W roku 2000 wyprodukowana przez nas automatyczna linia do produkcji gąsiorów została zgłoszona do opatentowania. Zaprojektowany przez naszą firmę ciag technologiczny jest jedyną taką maszyną w zasobach światowych producentów tych urzadzeń.

Jesteśmy firmą wyspecjalizowaną w produkcji lini autmatycznych jak również półautomatów służących do profilowania blach, a w szczególności produkcji gąsiorów do blachodachówki.

Produkujemy także urządzenia na zlecenie, linie do rozcinania wzdłużnego blach, zaginarki, gilotyny, zawijarki. 

 

Wychodząc na przeciw potrzeb naszych klientów uruchomiliśmy przetwarzanie blach na gąsiory kalenicowe z arkuszy standardowych. Nasza skuteczność w działaniu, wiedza, kompetencja i zaangażowanie naszych pracowników czynią nas idealnym partnerem dla naszych klientów.

 

Zapraszamy Państwa do współpracy i korzystania z naszych usług.

 

Zarząd Firmy. 

 
Liczniki darmowe