Tłoczenie gąsiorów

 

Wychodząc na przeciw potrzebom naszych klientów już w roku 1995 uruchomiliśmy produkcję gąsiorów do blachodachówki.

 

Produkcję - usługi rozpoczęliśmy od gąsiorów dużych na wzór importowanych ze Szwecji. Naszą domeną i podstawowym priorytetem było zawsze osiągnięcie jak najwyższej jakości wytworzonego produktu. Pierwsze serie usług jak i produkcji powstały na maszynach półautomatycznych do produkcji gąsiorów. W 2000 roku zapoczątkowaliśmy nowy cykl obsługi klienta poprzez zainstalowanie najnowszej lini technologicznej do produkcji gąsiorów z taśmy stalowych jak i z standardowych arkuszy. W ślad za tym posunięciem powstała w naszej firmie bliźniacza automatyczna linia technologiczna do produkcji gąsiorów małych z taśm stalowych oraz standardowych arkuszy.

 

W obecenj chwili jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów. Świadczymy usługi z terenu całego kraju i poza granicami Polski. Z materiałów powierzonych jak i własnych dla dużych firm w branży produkcji pokryć dachowych oraz mniejszych odbiorców.

 

Produkujemy gąsiory ze standardowych arkuszy 1118mm/1235mm x 2000mm o parametrach grubości 0,4mm - 0,7mm powlekanych poliestrem o grubości 0,27Mcr - 200Mcr.

 

Zainstalowane przez nas linie automatyczne do produkcji gąsiorów są w stanie pokryć produkcję w ilości 1600szt/8h, dzieki czemu jesteśmy w stanie zrealizować w przypadkach pilnych każde zamówienie.

 

Produkowane przez nas gąsiory pakowane są na życzenie klienta w paczkach o 1szt - 100szt i paletowane.

Gwarantujemy bardzo szybki termin realizacji zamówień, posiadamy własny transport.

 

Zapraszamy do współpracy. 

 

 

 

 

 
Liczniki darmowe